Okulistyka – webinar POZ dziecięcy Level Basic | NOWA EDYCJA

O kursie

Wracam z nową, odświeżoną serią webinarów POZ Level Basic! Czym różni się od poprzedniej? Przede wszystkim bardziej przystępną formą prezentacji. Filmy są skondensowane, więc dzięki temu otrzymujesz krótkie wideo, które nadal jest pełne merytorycznych treści zgodnych z najnowszą wiedzą medyczną. Obejrzysz je podczas przerwy w pracy albo w domu, nagranie ma również napisy ułatwiające odbiór. Nie zmieniło się jedno, koleżeńskie rady, jakimi chcę się podzielić z lekarzami będącymi na początku swojej zawodowej drogi.

 

Oglądając ten webinar, poszerzysz wiedzę o problemach okulistycznych, które są najczęściej spotykane w gabinetach POZ. Znajdziesz w nim także praktyczne wskazówki, dostosowane do realiów pracy w tym miejscu. W filmie poruszam następujące tematy:

 

✅ niedrożność dróg łzowych

✅ zapalenie spojówek

✅ uraz oka

✅ zez

✅ jęczmień

✅ gradówka

✅ wady refrakcji

 

Specjalny formularz umożliwi Ci zadawanie pytań związanych z webinarem,  a odpowiedzi publikowane będą na stronie danego webinaru.

 

Do webinaru otrzymujesz także wygodny skrypt.

 

 

Kupując webinar, zyskujesz dostęp do nagrania aż na 90 dni!

 

 

Kim jestem?

Być może jesteś osobą, która trafiła tu po raz pierwszy i jeszcze nie miała styczności z moimi webinarami. Pozwól więc, że Ci się przedstawię. Nazywam się Joanna Leśnik i od lat dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z młodymi lekarzami. Sama jestem lekarką – zakończyłam specjalizację z medycyny rodzinnej – i pracuję w POZ, lecząc dzieci. 

 

Przygodę z internetem rozpoczęłam w 2017 roku. Stworzyłam wtedy konto na Instagramie 1z700mln i właśnie tak jestem znana w sieci. W publikowanych postach chciałam dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą z innymi. Stopniowo mój pomysł ewoluował i tak powstały webinary z serii „POZ dziecięcy – level basic”, które dotyczą najważniejszych problemów, z jakimi zgłaszają się do naszych gabinetów pacjenci.

 

To mój pomysł na to, by edukować młodych lekarzy, którzy chcą leczyć dzieci – i robić to dobrze. Każde wideo omawia zagadnienia z innego działu medycyny. W ten sposób możesz usystematyzować swoją wiedzę oraz zyskać cenną perspektywę. Pamiętaj, też byłam na Twoim miejscu i wiem, co przeżywasz. Wspólna nauka jest ważna, więc uczmy się razem. Proponuję formę, która nie jest nudnym powtarzaniem podręcznikowej wiedzy. Przygotowałam dla Ciebie same konkrety, a do tego uzupełniłam je ciekawymi przykładami i praktycznymi wskazówkami. Wszystko zgodne jest oczywiście z najnowszą wiedzą.

 

Spotkanie poprowadziłam osobiście. Zapraszam!

Course Content

Okulistyka – webinar POZ dziecięcy Level Basic | Nowa edycja

  • Webinar
    20:26

You cannot copy content of this page