Gastroenterologia – webinar POZ dziecięcy Level Basic | NOWA EDYCJA

O kursie

Zapraszam na kolejny webinar z serii POZ dziecięcy Level Basic. Tym razem zajmujemy się gastroenterologią. Ten temat jest obszerny, ale bardzo ważny, dlatego nie mogło zabraknąć go w odświeżonej wersji cyklu. Co się zmieniło? We wszystkich wcześniejszych edycjach proponowałam dwa osobne webinary. Teraz zdecydowałam się stworzyć jeden film, który dokładnie omawia wszystkie najważniejsze zagadnienia, a dodatkowo również skrypt z podsumowaniem, który można wydrukować.

 

Ale bez obaw – nie będzie to długa prezentacja, a niespełna godzinne wideo. Proponuję maksymalnie skondensowaną formę, która zawiera same merytoryczne treści zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Przygotowałam dla Ciebie wiele rad i uwag, za które sama byłabym bardzo wdzięczna na początku zawodowej ścieżki.

 

Podczas webinaru dotyczącego gastroenterologii poruszam następujące tematy:

✅ ulewanie

✅ pylorostenoza

✅ choroba refluksowa

✅ wymioty

✅ choroba lokomocyjna

✅ zakażenie Helicobacter pylori (w tym o IPP w pediatrii)

✅ choroby wątroby (żółtaczka noworodków, powiększenie wątroby, atrezja dróg żółciowych, ✅ WZW A)

✅ kolki niemowlęce

✅ dyschezja

✅ biegunka

✅ zaparcie

✅ hemoroidy

✅ pasożyty

✅ celiakia

✅ nieswoiste zapalenia jelit

✅ stres

✅ ostry brzuch

 

 

Specjalny formularz umożliwi Ci zadawanie pytań związanych z webinarem,  a odpowiedzi publikowane będą na stronie danego webinaru.

 

Zakup webinaru da Ci dostęp do materiałów aż na 90 dni! Spotkanie poprowadziłam osobiście.

 

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Leśnik i od 2017 roku dzielę się w internecie swoim doświadczeniem z pracy w POZ. Jestem lekarką ze specjalizacją z medycyny rodzinnej, na co dzień leczę dzieci. Oprócz tego działa w social mediach. Moje konto na Instagramie to 1z700mln i tak też jestem znana w sieci. Zaczynam od publikowania postów, w których opowiadałam o swojej codzienności w POZ. Stopniowo mój pomysł ewoluował i tak powstały webinary z serii „POZ dziecięcy – level basic”. 

 

To mój pomysł na to, by edukować młodych lekarzy, którzy chcą leczyć dzieci. Opowiadam więc o najważniejszych problemach, z którymi do naszych gabinetów przychodzą pacjenci. Każdy webinar omawia zagadnienia z innego działu medycyny. Jest to dobry sposób na usystematyzowanie swojej wiedzy i przygotowanie się na wyzwania. W filmach przekazuję konkrety – opowiadam o problemie, a później podaję sposób na jego rozwiązanie. Wszystko zgodne z aktualnym stanem wiedzy, ale bez podręcznikowych formułek i definicji.

 

Staram się przekazywać konkrety, mówić jasnym językiem, który trafia prosto do głowy i tam zostanie. Pamiętaj, też byłam na Twoim miejscu i wiem, co przeżywasz. Uczmy się wspólnie!

 

Zapraszam więc na spotkanie, które jest poświęcone gastroenterologii.

Course Content

Gastroenterologia – webinar POZ dziecięcy Level Basic | Nowa edycja

  • Webinar
    54:38

You cannot copy content of this page