Choroby układu oddechowego – webinar POZ dziecięcy Level Basic I NOWA EDYCJA

O kursie

W odświeżonej serii webinarów „POZ dziecięcy Level Basic” nie mogło zabraknąć tego ważnego tematu. Są nim oczywiście choroby układu oddechowego, z którymi zgłaszają się do nas rodzice małych pacjentów. Z tego rodzaju infekcjami będziesz się często spotykać w swojej pracy lekarza POZ lub NPL. Dlatego też warto usystematyzować informacje, które już posiadasz.

 

Oprócz tego podzielę się z Tobą radami i wskazówkami, które zdobyłam podczas swojej praktyki. Wszystko jest podane w formie skondensowanego filmu z merytorycznymi informacjami. Są one oczywiście zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej, ale także dostosowane do realiów pracy w POZ.

 

Podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:

✅ przeziębienie i jego naturalny przebieg

✅ gorączka

✅ katar

✅ kaszel

✅ zapalenie zatok

✅ ostre zapalenie krtani

✅ zapalenie oskrzeli

✅ zapalenie oskrzelików, czyli RSV

✅ grypa

✅ COVID

✅ zapalenie płuc

✅ astma

✅ OZUŚ

 

 

Spotkanie poprowadziłam osobiście, a zakup da Ci aż 90-dniowy dostęp do przygotowanych przeze mnie materiałów.

 

Specjalny formularz umożliwi Ci zadawanie pytań związanych z webinarem,  a odpowiedzi publikowane będą na stronie danego webinaru.

 

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Leśnik, jestem lekarką ze specjalizacją z medycyny rodzinnej i na co dzień leczę dzieci. Od 2017 roku działam też w internecie – jestem obecna w mediach społecznościowych. Wiele osób zna moje instagramowe konto 1z700mln oraz stronę internetową o tej samej nazwie. Jeśli jednak trafiasz tu po raz pierwszy, poznajmy się bliżej.

 

Na początku wrzucałam posty i dzieliłam się swoją codziennością w POZ. Pomysł jednak się rozwijał, aż w końcu powstała seria webinarów „POZ dziecięcy – level basic”. To mój wkład w edukację młodych lekarzy, którzy chcą leczyć dzieci, ale też sposób na dodanie im otuchy. Jestem bardziej doświadczoną koleżanką, dzielącą się swoją wiedzą i radami ułatwiającymi pracę. 

 

W filmach, które nagrywam, opowiadam o najczęstszych dolegliwościach i chorobach, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. Przekazuję w nich konkretne informacje. Opowiadam o problemie, a także podaję najprostszy sposób jego rozwiązania. Oszczędzam Ci podręcznikowych definicji i skomplikowanego słownictwa, ale to, co przekazuję, jest oczywiście zgodne z aktualnym stanem wiedzy.

 

Każdy webinar dotyczy tematów obejmujących inny dział medycyny. Dzięki temu możesz odświeżyć i uporządkować swoją wiedzę, a także przygotować się na wyzwania, które na Ciebie czekają. Staram się mówić jasnym językiem i przekazywać konkrety, które trafiają prosto do głowy i tam zostają. 

 

Pamiętaj, też byłam na Twoim miejscu i wiem, co przeżywasz. Uczmy się wspólnie!

Course Content

Choroby układu oddechowego – webinar POZ dziecięcy Level Basic I Nowa Edycja

  • Webinar
    50:54

You cannot copy content of this page