Ebook Przypadki medyczne POZ dziecięcy

O kursie

Ebook „Przypadki medyczne – POZ dziecięcy” przygotowałam z myślą o początkujących medykach i studentach medycyny. Zebrałam w nim sporą część mojego doświadczenia zawodowego. To zbiór 84 autentycznych przypadków, z którymi spotkałam się w mojej pracy w przychodni. Z zachowaniem tajemnicy lekarskiej, opisałam wszystkie kluczowe informacje, z którymi zgłaszali się moi mali Pacjenci, a następnie przedstawiłam zaproponowany przeze mnie sposób leczenia.

Ebook ma charakter edukacyjny. Dzięki niemu:

 • dowiesz się, jakie postępowanie oparte o aktualną wiedzę medyczną można wdrożyć w omawianych przypadkach
 • powtórzysz zagadnienia związane z leczeniem dzieci w POZ z praktycznej strony
 • przypomnisz sobie informacje z różnych działów pediatrii – w ebooku znajdziesz m.in. przypadki o infekcjach, stanach nagłych czy związane z bilansami
 • będziesz mogła/mógł sprawdzić kody ICD zaproponowanych przeze mnie rozpoznań
 • przekonasz się, z jakimi sytuacjami spotyka się lekarz przyjmujący dzieci w POZ, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zadecydować, czy to droga dla Ciebie

Podczas pisania ebooka miałam ten sam cel, co podczas przygotowania moich webinarów: ma być prosto, zrozumiale i bez owijania w bawełnę – same konkrety. Taki właśnie jest ten ebook.

 

 

Kupując ebooka otrzymujesz też dostęp do zamkniętej grupy. Zdaję sobie sprawę z tego, że czasami w trakcie czytania pojawiają się pytania o szerszy kontekst, dlatego stworzyłam miejsce, w którym będę na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości.

 

Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu klienta, z którego możesz pobrać plik PDF.

Course Content

Przypadki medyczne – POZ dziecięcy

 • Ebook
  00:00
 • Dostęp do Społeczności
  00:00

You cannot copy content of this page