Alergie – webinar z serii POZ dziecięcy Level Basic I NOWA EDYCJA

O kursie

Alergie są kolejnym problemem, z którymi często mierzą się lekarze POZ oraz NPL. Omawiam go zatem w mojej odświeżonej serii webinarów „POZ dziecięcy Level Basic”. Zdecydowałam się na maksymalne skondensowanie tematu, aby przekazać wyłącznie esencję tego zagadnienia. 

 

W najnowszym filmie otrzymujesz konkretne informacje zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej  oraz praktyczne przykłady wzbogacone zdjęciami przypadków z mojej własnej praktyki. Wspólnie przejdziemy przez temat alergii. Udzielę Ci również przydatnych wskazówek, które są dostosowane do realiów pracy w gabinecie POZ.

 

Podczas webinaru dokładnie omawiam następujące zagadnienia:

✅ przegląd leków przeciwalergicznych

✅ alergia na białko mleka krowiego

✅ rozszerzanie diety w kontekście alergii pokarmowych

✅ Alergiczny Nieżyt Nosa (ANN)

✅ pokrzywka

✅ testy alergiczne

✅ odczyny po ukłuciach owadów

✅ zespół skeeter, czyli reakcja alergiczna po ukąszeniu komara

✅ rumień wędrujący

✅ odczulanie

✅ szczepienia w kontekście alergii

 

Spotkanie poprowadziłam osobiście! Zakup da Ci 90-dniowy dostęp do przygotowanych materiałów.

 

Specjalny formularz umożliwi Ci zadawanie pytań związanych z webinarem,  a odpowiedzi publikowane będą na stronie danego webinaru.

 

Kim jestem?

Wielu uczestników moich webinarów jest ze mną już od dłuższego czasu. Jeśli jednak należysz do osób, które trafiły na moją stronę po raz pierwszy, poznajmy się bliżej.

 

Nazywam się Joanna Leśnik i jestem lekarką specjalizującą się w medycynie rodzinnej, na co dzień leczącą dzieci. Od 2017 roku działam też w internecie – jestem obecna na Facebooku oraz Instagramie. Prowadzę konto 1z700mln oraz stronę internetową o tej samej nazwie. Na początku dzieliłam się jedynie moja lekarską codziennością, ale z biegiem czasu poczułam potrzebę zmian. W ten sposób zrodził się pomysł na serię webinarów „POZ dziecięcy – level basic”. 

 

Nagrywam więc filmy, w których opowiadam o najczęstszych dolegliwościach i chorobach, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. Nie są to akademickie wykłady pełne definicji oraz skomplikowanych formułek. Chcę przekazywać doświadczenie i praktyczną wiedzę zdobywaną przeze mnie w gabinecie POZ. Mówię jasnym językiem, daję Ci konkrety, które z ekranu trafiają prosto do głowy i w niej zostają.

 

Każdy webinar dotyczy tematów obejmujących inny dział medycyny. Dzięki temu możesz odświeżyć i uporządkować swoją wiedzę, a także przygotować się na wyzwania, które na Ciebie czekają. Pamiętaj, też byłam na Twoim miejscu i wiem, co przeżywasz.

 

Zapraszam do oglądania i wspólnej nauki.

Course Content

Alergie – webinar z serii POZ dziecięcy Level Basic I Nowa Edycja

  • Webinar
    34:23

You cannot copy content of this page