Urazy i ortopedia – webinar POZ dziecięcy Level Basic

O kursie

Obejrzyj webinar, by nauczyć się, jakie postępowanie zalecić w POZ w przypadku najczęstszych urazów u dzieci. W przystępny sposób przekażę Ci merytoryczne informacje. Podzielę się praktycznymi wskazówkami dostosowanymi do realiów pracy w POZie. A wszystko to w koleżeńskiej i luźnej atmosferze, by dać Ci niezbędne na początku lekarskiej drogi wsparcie.

 

✅ urazy głowy,

✅ urazy oka,

✅ urazy w jamie ustnej

  • wybicie zębów,
  • naderwanie wędzidełka,

✅ bóle kończyn

  • wzrostowe,
  • podejrzenie nowotworu,

✅ bóle w klatce piersiowej,

✅ostry brzuch,

✅ ostra moszna,

✅ złamania kończyn,

✅ urazy i zapalenia stawów,

✅ dysplazja stawów biodrowych,

✅ zanokcica, zastrzał,

✅ podejrzenie przemocy.

 

Zakup da Ci dostęp do webinaru na 90 dni.

Nagranie posiada napisy, dzięki którym możesz zdobywać wiedzę w dogodnych warunkach.

Webinary z serii „POZ dziecięcy – level basic” są zbiorem najważniejszych tematów, które powinien opanować początkujący lekarz POZ. Dzięki nim uporządkujesz swoją wiedzę oraz poszerzysz ją o cenną praktyczną perspektywę. Nasza wspólna nauka nie jest nudnym powtarzaniem tego, co wiesz już z podręczników. To same konkrety, realne przykłady i praktyczne wskazówki – a wszystko to zgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Spotkanie poprowadziłam osobiście, ale jeśli jeszcze mnie nie znasz, to pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Joanna Leśnik, a w Internecie jestem znana jako 1z700mln. Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i zajmuję się leczeniem dzieci w POZ. Od 2017 roku prowadzę konto na Instagramie, na którym dzielę się wiedzą medyczną i moimi przemyśleniami. Chcę, by lekarze w Polsce umieli dobrze leczyć dzieci i wierzę w to, że mogę pomóc im w edukacji.

Course Content

Urazy i ortopedia – POZ dziecięcy Level Basic

  • Webinar
    02:32:00

You cannot copy content of this page