Sytuacje wymagające skierowania do Szpitala – webinar POZ dziecięcy Level Basic

O kursie

Obejrzyj webinar, by dowiedzieć się, w jakich sytuacjach leczenie ambulatoryjne to za mało, a Pacjenta należy odesłać do Szpitala. Podczas spotkania w przystępny sposób przekażę Ci merytoryczne informacje. Podzielę się praktycznymi wskazówkami dostosowanymi do realiów pracy w POZie. A wszystko to w koleżeńskiej i luźnej atmosferze, by dać Ci niezbędne na początku lekarskiej drogi wsparcie.

 

✅ Zastanowimy się nad podstawowym pytaniem w takich chwilach – transport własny, medyczny, karetka?

✅ Jakich objawów z różnych układów nie możemy bagatelizować?

✅ Jak pisać skierowania, żeby ułatwić sobie współpracę na linii POZ-IP/SOR?

✅ Omówimy też realne możliwości interwencji na poziomie POZ.

 

Zakup da Ci dostęp do webinaru na 90 dni.

Nagranie posiada napisy, dzięki którym możesz zdobywać wiedzę w dogodnych warunkach.

Webinary z serii „POZ dziecięcy – level basic” są zbiorem najważniejszych tematów, które powinien opanować początkujący lekarz POZ. Dzięki nim uporządkujesz swoją wiedzę oraz poszerzysz ją o cenną praktyczną perspektywę. Nasza wspólna nauka nie jest nudnym powtarzaniem tego, co wiesz już z podręczników. To same konkrety, realne przykłady i praktyczne wskazówki – a wszystko to zgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Spotkanie poprowadziłam osobiście, ale jeśli jeszcze mnie nie znasz, to pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Joanna Leśnik, a w Internecie jestem znana jako 1z700mln. Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i zajmuję się leczeniem dzieci w POZ. Od 2017 roku prowadzę konto na Instagramie, na którym dzielę się wiedzą medyczną i moimi przemyśleniami. Chcę, by lekarze w Polsce umieli dobrze leczyć dzieci i wierzę w to, że mogę pomóc im w edukacji.

Course Content

Sytuacje wymagające skierowania do Szpitala – POZ dziecięcy level basic

  • Webinar
    03:00:00

You cannot copy content of this page